Послуги

Кредит

Кредит


Програма «Тойота Кредит»: кредити на придбання автомобілів Toyota

 

Вирішили купити автомобіль? У кредит? Вам допоможе заощадити час, гроші і знайти пропозицію, що повністю відповідає Вашим вимогам, наш фінансовий консультант.


На всі питання, які виникнуть у Вас про послугу кредитування, ви можете отримати відповідь у нашому салоні, звернувшись до кредитного спеціаліста Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд»
. Наш кредитний спеціаліст проконсультує Вас про умови кредитування та необхідні документи, які запитує банк для розгляду питання про надання кредиту*. Також отримати фінансову консультацію можна зателефонувавши за номером +38 (0642) 50-70-10, 50-70-20.

Отримавши від Вас необхідні документи, кредитний спеціаліст, передає їх в банк на розгляд. У разі виникнення будь-яких питань, менеджер банку зв'яжеться з Вами для їх з'ясування. Для прийняття рішення про видачу кредиту банк може запитати додаткову інформацію, а також документи, необхідні для підтвердження отриманої інформації.

При прийнятті позитивного рішення, банк дає гарантійний лист на адресу автосалону з гарантією оплати автомобіля, на який оформлюється кредит із зазначенням точної його суми, назви автомобіля і термінів дії листа. Після цього, а також після внесення у касу автосалону первісного внеску, адміністратори автосалону готують документи необхідні для реєстрації автомобіля на ім'я позичальника в органах ДАІ. Після постановки на облік технічний паспорт разом з договором купівлі-продажу передається в банк для оформлення договорів кредиту та застави.

 

Більш детальну інформацію про кредит ви можете дізнатися у нашого кредитного спеціаліста.

 

* Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Ліцензія НБУ № 99 від 01.04.2011 р. Кредитування здійснюється відповідно до вимог і правил банку.