Сервіс

Сервіс

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС TOYOTA: ВАША TOYOTA ОТОЧЕНІ ТУРБОТОЮ

Технічне обслуговування


Автомобілі Toyota сконструйовані так, щоб знизити витрати на технічне обслуговування до мінімального рівня. З кожною новою моделлю збільшується кількість деталей, які не потребують обслуговування, а ті, яким воно необхідне, зроблені максимально міцними. Не менш важливим є факт полегшення доступу до вузлів і агрегатів, що дозволяє істотно зменшити трудовитрати. Ці особливості значно знижують витрати на підтримку автомобілів Toyota в бездоганному робочому стані.

Планове технічне обслуговування (ТО)

Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування дозволить постійно підтримувати такі якості, як працездатність, безпека і надійність, закладені конструкторами в автомобіль Toyota, що належить Вам.

Це також допоможе Вам максимально зберегти гроші, інвестовані Вами в автомобіль. Повний перелік робіт і запасних частин до технічного обслуговування, рекомендованих заводом-виробником, приведений у розділі «Технічне обслуговування» на сторінках з моделями автомобілів Toyota.

Рекомендований заводом-виробником інтервал періодичного технічного обслуговування Вашого автомобіля Toyota - кожні 15 000 км пробігу або 1 раз у 12 місяців, залежно від того, що настане раніше.

Перше безкоштовне технічне обслуговування (ТО – 1000)

Перше технічне обслуговування в межах 1000 км з моменту покупки Вашого автомобіля Toyota виконується безкоштовно.

Toyota ProTect

Toyota ProTect


Первинний блиск збережеться надовго

Немає нічого кращого за блиск нового автомобіля в яскравому сяйві автосалону. Проте зберегти надовго цей первинний вигляд Вашого автомобіля досі було дуже важко. Але зараз все змінилося! Toyota Protect — це революційне покриття, розроблене за технологією NASA. І тепер послуга з обробки Вашого автомобіля засобами Toyota Protect, що забезпечують високий рівень захисту для зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобіля, доступна у Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд». Досить одного нанесення - і Toyota Protect протягом декількох років захищатиме Ваш автомобіль.

Захистіть свій автомобіль зсередини і зовні

На відміну від воскових паст і сучасних полімерних герметиків захисні засоби Toyota Protect можна використовувати як на тканинних поверхнях салону, так і на колісних дисках, бічних стеклах або на забарвленій поверхні кузова.

   
  Зовнішні поверхні
Нанесіть на свій автомобіль міцне прозоре покриття, яке захистить фарбу і бічні стекла від бруду, негоди та інших зовнішніх чинників.
Салон
Захистіть тканинні поверхні салону свого автомобіля від повсякденних забруднень, адже різні плями або випадково пролиті рідини можна легко видаляти без сліду.
Легкосплавні диски
Забезпечте Вашим колісним дискам першокласний захист від гальмівного пилу, дорожнього бруду і негоди.
 


Революційне вирішення
Toyota Protect — це не звичайна воскова паста або полімерний герметик. Це нова високотехнологічна продукція, яка утворює молекулярний зв'язок з лакофарбовим покриттям автомобіля, створюючи дуже міцний і довготривалий непроникний шар.
 • Утворює керамічний захисний шар;
 • Захищає від дії дорожнього бруду, забруднень довкілля, кислотного дощу, розчинників і т.і.;
 • Завдяки водовідштовхувальним властивостям автомобіль довше зберігає свій первинний блиск;
 • Для збереження захисних властивостей не вимагається додаткової регулярної обробки;
 • Ідеальний засіб відновити зовнішній вигляд уживаного автомобіля;
 • Діє у декілька разів довше за сучасні полімерні герметики;
 • Захист лакофарбового покриття діє протягом декількох років з моменту нанесення;
 • Підходить також для обробки легкосплавних дисків і тканинних поверхонь салону.
Спрощує чищення
Оброблений засобами Toyota Protect автомобіль легко тримати в чистоті.
 • Мийте автомобіль як завжди, простим автошампунем, що не містить воску.
 • Автомобіль не потребує обробки воском протягом декількох років з моменту нанесення Toyota Protect;
 • Заощаджуйте час, гроші і воду.
Збережіть цінність свого автомобіля
Первинний блиск автомобіля важливий не лише з точки зору привабливості зовнішнього вигляду. Він також допомагає зберегти високу залишкову вартість Вашого автомобіля.

Стан автомобіля
Toyota Protect допомагає зберегти Ваш автомобіль в оптимальному стані, завдяки чому вартість автомобіля при продажі на вторинному ринку або при обміні буде вище.
Підвищена привабливість для покупців
Для потенційних покупців Вашого автомобіля, у випадку якщо Ви його продаєте, важлива впевненість у прийнятому рішенні. І Toyota Protect дає додаткову впевненість у тому, що покупка Вашого автомобіля є надійною інвестицією.


Toyota Stickerfix


Toyota Stickerfix™


Просте рішення для оперативного косметичного ремонту лакофарбового покриття.


Навіть найакуратнішим водіям важко уникнути появи відколів, подряпин і незначних потертостей на лакофарбовому покритті автомобіля. Їх поява псує зовнішній вигляд автомобіля, але деколи професійне видалення подібних пошкоджень пов'язане з чималими труднощами та фінансовими витратами.

Toyota Stickerfix™ — це високотехнологічна гнучка клейка плівка з покриттям, нанесеним по схваленою компанією Тойота технології фарбування, яке збігається із заводським кольором Вашого автомобіля. Усього у три етапи Ви можете приховати незначні відколи, потертості і подряпини і відновити первинний вигляд автомобіля, що також допоможе запобігти подальшим проблемам, пов'язаним, наприклад, з появою іржі. Крім того, Toyota Stickerfix™ можна нанести на уразливі ділянки кузова, наприклад, торці дверей, щоб захистити їх від можливої появи незначних пошкоджень лакофарбового покриття в майбутньому.

   
  Toyota Stickerfix™ допоможе приховати незначні пошкодження і захистить вразливі ділянки кузова. У кожен комплект входять листи з наклейками різних форм і розмірів.  

Переваги Toyota Stickerfix™
 • Самостійний косметичний ремонт незначних відколів, потертостей і подряпин;
 • Відповідність кольору Вашого автомобіля завдяки схваленою компанією Тойота технології фарбування;
 • Захист найуразливіших ділянок кузова, включаючи торці дверей;
 • Захист від корозії;
 • Просте трьохетапне нанесення;
 • Професійний результат за лічені хвилини.

Просте трьохетапне нанесення

Toyota Stickerfix™ можна придбати в Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд». Необхідно з'ясувати колірний код Вашого автомобіля (він вказаний на ідентифікаційній наклейці), вибрати потрібний комплект Toyota Stickerfix™ і виконати три наступні операції.

   
  Очистити
М'якою вологою ганчіркою обережно очистіть відкол або подряпину, а також прилеглу ділянку.
Приклеїти
У кожен комплект входить декілька листів Toyota Stickerfix™, що розрізають на смужки різних форм і розмірів. На аркуші виберіть найбільш відповідну наклейку й акуратно приклейте її до кузова автомобіля, покривши пошкоджену ділянку.
Розгладити
М'якою сухою ганчіркою розгладьте наклейку. При цьому не повинні утворюватися бульбашки повітря, а краї плівки повинні щільно прилягати до кузова.
 


«Клієнт перш за все» - основний принцип роботи компанії Тойота, який поширюється на всі області її діяльності. Тойота не просто виробляє автомобілі відповідно до високих стандартів якості. Після продажу автомобіля компанія продовжує невпинно піклуватися про безпеку і комфорт власників автомобілів Toyota.

Ми з гордістю представляємо Офіційний сервіс Toyota як унікальний бренд, що символізуює турботу Тойота про Вас і Ваш автомобіль.

Цінності Офіційного сервісу Toyota: