Нагородження учасників Другого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії».

21 березня 2014 року у чудовий весняний деньТойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» запросив до себе у гості юних учасників Другого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» та їх батьків.

Для цієї зустрічі було декілька нагод. По-перше, Тойота Центр Луганськ підготував усім учасникам на знак подяки за активну участь брендовані подарунки. По-друге, керівництво автосалону мало на меті привітати Анастасію Карабут за зайняте 2 місце у віковій категорії від 12 до 15 років.

Нагадаємо, що цього року у конкурсі взяли участь 727 художніх робіт з різних міст України, а наша землячка довела, що маючи талант і завзятість можна стати відомою на всю країну.

Директор Тойота Центр Луганськ  привітав усіх учасників від Луганської області, подякував за талановиті роботи та нагородив дітей пам’ятними подарунками. На Анастасію Карабут чекав особливий приз – електронна книга та іменний диплом переможця.

Ми щиро дякує всім учасникам за чудові малюнки та бажаємо Анастасії зайняти цього року призове місце у міжнародному конкурсі!


Друге місце — Карабут А. О. — «Машина-Всесвіт»
Дилерський центр — Автовінд, м. Луганськ


Роботи переможців конкурсу
Роботи учасників першої вікової категорії (Клуб Toyota)
Роботи учасників першої вікової категорії (Друзі Toyota)
Роботи учасників другої вікової категорії (Клуб Toyota)
Роботи учасників другої вікової категорії (Друзі Toyota)
Роботи учасників третьої вікової категорії (Клуб Toyota)
Роботи учасників третьої вікової категорії (Друзі Toyota)