Land Cruiser 200 «Brownstone»У офіційного дилера мережі Toyota в Україні - Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» представлено нову комплектацію флагманського позашляховика Toyota — Land Cruiser 200 «Brownstone». Нова преміальна версія автомобіля — вже в наявності в Україні.


Автомобіль Land Cruiser 200 в комплектації «Brownstone» вирізняється особливою розкішшю та аристократичністю. Назва комплектації «Brownstone» перекладається як «бурий піщаник» — благородний камінь, який історично використовувався для будівництва монументальних будівель в  різних містах США, ставши символом розкоші та аристократичності.

Land Cruiser 200 в комплектації «Brownstone» поєднує в собі яскравий екстер’єр, новітні технології та новий рівень комфорту. Мужній образ непереможного Land Cruiser 200 доповнено фарами і решіткою радіатора, виконаними в чорному кольорі. Потужний і одночасно представницький стиль завершують рейлінги сріблястого кольору і спеціальний бейдж «Brownstone» на задній стійці. Салон оздоблено вишуканою шкірою коричневого кольору з перфорацією.

Преміальна версія «Brownstone» доступна для семимісних комплектацій Land Cruiser 200 та може бути оснащена 4,5-літровим дизельним силовим агрегатом з 6-ступеневою автоматичною коробкою передач або 4,6-літровим бензиновим двигуном з 6-ступеневою автоматичною коробкою передач. Також Land Cruiser 200 «Brownstone» вперше оснащено системою автоматичного перемикання дальнього світла на ближній Auto High Beam для ще більшого комфорту і впевненості під час руху в темний час доби.

За додатковою інформацією, включаючи ціни на комплектацію Toyota Land Cruiser 200 «Brownstone», звертайтесь, будь ласка, до офіційного дилера мережі Toyota в Україні - Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» за адресою: м. Луганськ, вул. Оборонна, 44 Б, тел.: 50 70 20.