Аксесуари

Каталог аксесуарів

Оригінальні аксесуари Toyota – яскраві деталі індивідуальності


Додайте індивідуальності Вашому автомобілю за допомогою оригінальних аксесуарів Toyota!

Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» пропонує широкий вибір аксесуарів Toyota для Вашого автомобіля. Великий перелік різноманітних позицій додаткового обладнання робить Вас вільними у вираженні своїх уподобань при створенні додаткового комфорту, практичності і стилю.

Кожен оригінальний аксесуар розроблений спеціально для автомобілів Toyota і виготовлений з тією ж ретельністю і увагою до деталей, як і самі автомобілі. Усі аксесуари просто встановити, вони мають найвищу якість, надійність і функціональність.

Крім того, на оригінальні аксесуари, що встановлені під час передпродажної підготовки автомобіля у Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» до передачі автомобіля кінцевому покупцеві, поширюється базова гарантія строком 3 (три) роки або 100 000 км пробігу, в залежності від того, яка з умов наступить раніше. При придбанні та встановленні оригінального аксесуару впродовж дії гарантійного терміну експлуатації автомобіля дія гарантії на такий оригінальний аксесуар визначається залишковим строком гарантії на автомобіль, але не менше, ніж 12 (дванадцять) місяців з дати встановлення. На оригінальні аксесуари, придбані та встановлені по завершенню гарантійного терміну експлуатації автомобіля, гарантія дійсна продовж 12 (дванадцяти) місяців без обмеження пробігу з дати встановлення на автомобіль. Дати продажу автомобіля та встановлення обладнання фіксуються у книжці «Сервіс та Гарантія».