Про Автовінд

Автовінд

Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд»

Офіційний дилер Toyota у Луганському регіоні – компанія Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» розпочав свою роботу 18 вересня 2007 року. Весь цей час ми старанно працюємо, надаємо нашим клієнтам автосервіс високого рівня і продамо автомобілі марки Toyota. На сьогоднішній день біль ніж 3 000 мешканців Луганської області можуть насолоджуватися високою якістю і комфортом Toyota.

Сьогодні наш центр - це сучасний комплекс, з салоном площею 1200 м.кв. та зоною сервісу 580 м.кв. Будівля Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» відповідає новій концепції оформлення автосалонів Toyota. Особлива увага приділяється зоні відпочинку клієнтів, в якій знаходяться комп’ютери з постійним доступом до мережі Internet, свіжа періодика з автомобільної та бізнес-тематики, дитячий куточок з іграшками та розмальовками, кафе-бар. В основі нової концепції оформлення салону лежить принцип «Customer First» («Клієнт перш за все»).

Основне завдання нашого автосалону – не лише продемонструвати модельний ряд автомобілів Toyota, що офіційно продаються в Україні, але й забезпечити кожному гостю максимальний комфорт, щоб кожний візит до автосалону приносив клієнту задоволення. Характерними рисами нової концепції є гостинність, відкритість, готовність консультантів надати повну інформацію з будь-якого питання, що цікавить клієнта, і допомогти у виборі моделі.

Відвідавши нас, Ви зможете отримати ряд послуг, пов'язаних з купівлею і технічним обслуговуванням автомобіля, тобто в одному місці можливо отримати повний спектр послуг:

  • купити новий автомобіль;
  • оформити кредит на автомобіль;
  • застрахувати автомобіль;
  • оформити реєстрацію в ДАІ;
  • отримати гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • здійснити технічне обслуговування і ремонт автомобіля;
  • підібрати автомобільні аксесуари і оригінальні запасні частини;
  • протестувати будь-яку модель Toyota на тест-драйві.

Директор

Андрей Владимирович Романцов

Романцов Андрій Володимирович

Ми сподіваємося, що, відвідавши салон і сервіс компанії Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд», Ви зможете не лише заощадити час, але і відчуєте комфорт і турботу, яку Toyota дарує всім своїм клієнтам.

 

Історія

18 вересня 2007 року відбулося відкриття Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» і отримання статусу офіційного дилера Toyota в Луганському регіоні. Своєю появою автосалон не лише доповнив список мережі офіційних дилерів Toyota в Україні, але і поставив мету: стати найшановнішою компанією в східному регіоні. Для її досягнення обрали девіз: «Клієнт – перш за все».

Робота компанії швидко завоювала серця луганчан і ТОВ «Автовінд» почало стрімкий розвиток. І вже 1 грудня 2007 року компанія вийшла на перший щабель розвитку.

1 грудня 2007 року відбулося відкриття першого та єдиного на території Луганської області спеціалізованого центру з обслуговування автомобілів Toyota і Lexus. Сервісний центр отримав офіційну акредитацію «Toyota Україна» та увійшов до мережі сертифікованих станцій технічного обслуговування Toyota в Україні.

Сервісний центр Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» оснащений унікальним устаткуванням, технічною літературою та спеціальними інструментами провідних виробників. Площа СТО займає 580 м.кв., ремонтна зона розміщує 10 постів, агрегатно-моторний відсік, тюнінг-цех, мийку і багато інших потужностей, які готові щодня надавати якісний сервіс клієнтам. Дружний молодий колектив Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» з 28 співробітників на 18 вересня 2007 року виріс у команду професіоналів з 71 співробітника у теперішній час.

За результатами 2007 року ми змогли подарувати місту перспективне підприємство, запропонувати нашим клієнтам хороший продукт і індивідуальну турботу про кожного клієнта.

І ми не зупиняємося. Ми будуємо плани, розвиваємося, ростемо. Для відповідності обраному девізу компанія йде в ногу з часом. Постійно веде закупівлю нового устаткування, безперервно навчає робочий персонал за новою методикою Toyota і удосконалює якість обслуговування клієнтів.

Мета компанії Тойота Центр Луганськ ТОВ «Автовінд» - це задоволення потреб клієнта і підтримка всесвітньо відомого високого іміджу марки Toyota в Луганському регіоні. Одним із наших головних принципів є уважне і відповідальне ставлення до усіх бажань клієнта, що стосується вибору, купівлі або обслуговування автомобіля.

Переваги купівлі авто в офіційного дилера

Чому слід купувати автомобілі Toyota у офіційних дилерів?

 

На сьогодні в Україні існує чимало компаній, які називають себе «офіційними дилерами Toyota» і пропонують для реалізації автомобілі сумнівного походження (як правило, ці автомобілі привезені із США або країн Близького Сходу). Ці компанії пропонують від 1 до 3 років гарантії на автомобілі, але при цьому не мають в розпорядженні достатнього складу оригінальних запасних частин і не мають ні розгалуженої мережі станцій технічного обслуговування, ні підготовленого кваліфікованого персоналу. Таким чином, «сірі дилери» фактично не несуть відповідальності за якість запчастин і ремонт автомобіля, і пред'явити до них претензії у разі неякісного обслуговування буде дуже складно.

 

Єдиним офіційним дистриб'ютором Toyota в Україні є підприємство зі 100 % іноземними інвестиціями «Тойота-Україна». Офіційна дилерська мережа компанії охоплює майже все ключові міста України. Купівля автомобіля в офіційного дилера дає чимало переваг у порівнянні з придбанням «сірого» автомобіля.

 

1. Гарантована якість продукції

 

Завод-виробник пропонує 3-х річну гарантію (або 100 000 км пробігу, що наступає раніше) на усі автомобілі Toyota, придбані в дилерській мережі «Тойота Україна». Слід також звернути увагу, що ці автомобілі зроблені відповідно до європейських стандартів безпеки, а також з урахуванням дорожніх і кліматичних умов України. Компанія Toyota розробила для кожного регіону різні модифікації своїх автомобілів. Це зроблено для того, щоб максимально адаптувати автомобіль до місцевих умов експлуатації. Як правило, автомобілі, вироблені для різних регіонів, зовні практично нічим між собою не відрізняються. Головні конструкційні відмінності приховані усередині автомобіля. Таким чином, звертаючись до «сірого» дилера, покупець ризикує придбати автомобіль, вироблений для іншого ринку і призначений для інших кліматичних і дорожніх умов. Крім того, оригінальні запасні частини для автомобіля, виробленого для європейського ринку, істотно відрізняються від запасних частин для американських або азіатських комплектацій Toyota.

Окрім цього, істотною перевагою офіційного дилера є повний контроль над процесом доставки автомобіля: з моменту його відвантаження із заводу до кінцевої передачі покупцеві. Офіційний дилер несе повну відповідальність за збереження автомобілів при перевезенні. Купуючи «сірий» автомобіль, покупець не знає, яким чином і в яких умовах автомобіль був доставлений в Україну, а ушкодження в результаті порушень правил зберігання і транспортування можуть бути непомітні при купівлі і проявитися в процесі експлуатації. У зв'язку з цим, на автомобілі Toyota, придбані у неофіційних дилерів (навіть у тому випадку, якщо йдеться про моделі, розроблені для європейського ринку), заводська гарантія не поширюється. У разі виявлення заводських дефектів або несправностей, що виникли при транспортуванні, власник такого автомобіля залишається наодинці з несправним автомобілем без яких-небудь шансів захистити свої права як споживача.

 

2. Гарантована легальність оформлення

 

Усі автомобілі ПІІ «Тойота-Україна», що імпортуються, офіційно проходять митне очищення з дотриманням усіх законодавчих актів України. Неофіційні дилери часто практикують напівлегальні схеми ввезення автомобілів, з неповною оплатою усіх обов'язкових податків і зборів. Цим дуже часто пояснюється і нижча ціна «сірих» автомобілів. Факт невірного оформлення документів або неповної оплати податків може бути виявлений після тривалого часу після придбання автомобіля з подальшими негативними наслідками для покупця.

 

3. Гарантована якість обслуговування

 

Офіційна дилерська мережа «Тойота-Україна» гарантує найвищу якість обслуговування покупця, як під час купівлі автомобіля, так і при його подальшій експлуатації. Запорукою якісного обслуговування є висококваліфікований персонал компанії, що пройшов підготовку по передових методикахToyota; наявність постійно поповнюваного складу оригінальних запасних частин і витратних матеріалів; наявність спеціального устаткування і технічної літератури від виробника на дилерських СТО, що дозволяє робити регламентні обслуговування і складні ремонтні роботи без ризику негативних наслідків для автомобіля. Якість робіт при проведенні обслуговування і ремонту автомобіля базується на дотриманні вимог заводу-виробника. Істотно відрізняється і філософія офіційного і неофіційного імпортера. Якщо основним завданням «сірого» дилера є збільшення прибутку, то офіційний дистриб'ютор ставить перед собою інші завдання - в першу чергу, задоволення усіх потреб покупця і підтримка високого іміджу марки Toyota на українському ринку.

 

Важливо знати!

 

Купуючи автомобіль у офіційного дилера Toyota, Ви повністю захистите себе від купівлі «сірого» автомобіля. Ми дамо кваліфіковану консультацію з будь-яких питань, що цікавлять Вас. Усі конфліктні і спірні питання завжди будуть вирішені в інтересах клієнта. Та незначна сума, яку можна заощадити, купуючи «сірий» автомобіль, згодом, як правило, обертається значними фінансовими витратами, втратою часу, а іноді і здоров'я. Таким чином, чим більше покупець дізнається про переваги роботи з офіційними постачальниками автомобілів, тим надійніше він буде захищений при купівлі машини. Те ж саме можна сказати і про якісний сервіс, який сприяє зниженню аварійних ситуацій на дорогах.

Фото салону